תמלול באנגלית

תמלול באנגלית: שלא יטעו אותך תמלול זה לא תרגום מאנגלית לעברית!

תמלול באנגלית פירושו תמלול מאנגלית לאנגלית. כל אופציה אחרת כבר אינה נחשבת לתמלול ובוודאי שלא תהיה קבילה כראיה כשמדובר בתמלול משפטי.

חיפוש מהיר בגוגל של המונח "תמלול באנגלית" יציג מעט תוצאות רלוונטיות, מרביתן עוסקות בתרגום תמלילים לאנגלית או תמלול מאנגלית.
ומה הפלא? יש מעט מאד תמלילנים מקצועיים דוברי אנגלית ברמת שפת אם, וכבר דיברנו רבות על חשיבות הדיוק על כל תו, אות ופסיק כשמדובר בשירותי תמלול בכלל ותמלול שיחות באנגלית בפרט.

תמלול באנגלית - ניר סלע

על רקע זה אני מציע לך את שירותי שנשענים על כמה יתרונות חשובים והראשון הוא השירות שחיפשת בגוגל:

תמלול בשפה זרה – עסקים, תקשורת, קניות אינטרנטיות, שירותי תיירות…הכל נעשה באנגלית, במקביל, גובר הצורך בתמלול אנגלית ובשירותי הקלטה ותמלול מאנגלית. כאן אני נכנס לתמונה עם שירותי תמלול אנגלית ברמת שפת אם.

מעל ל- 25 שנות ניסיון – הניסיון העשיר בתמלול שיחות באנגלית משחק כאן תפקיד כפול. פעם אחת זהו הניסיון המצטבר שרק 'חידד את העיפרון' ומביא לתוצאות המדויקות ביותר. פעם שניה כשמדובר בתמלול משפטי. שופטים מתייחסים ביתר אמינות לתמלילים שלי בזכות הניסיון הרב תחום, ובמיוחד מכיוון שאני גם משמש כעד מומחה שנקרא להעיד ולתת חוות דעת על תמלילים של אחרים.

קשת שירותי התמלול – אנחנו עדיין בנושא שנקרא: "תמלול אנגלית". אל האנגלית ברמת שפת אם שמאפשרת לי לבצע תמלולים מוקפדים ומדויקים מצטרפת רשימת שירותי התמלול שכוללת: תמלול שיחות, תמלול משפטי, תמלול קבצים, ראיונות, הרצאות, תמלול הקלטות ועוד.

המרת קבצים ותמלול – במקרים רבים איכות הקלטת השיחות ירודה. במקרים אחרים מדובר בהקלטה ישנה שנעשתה במדיה שלא משתמשים בה יותר (טייפ סלילים לדוגמא). כדי להגיע לתוצאה המדוייקת והנכונה ביותר אני מחזיק ברשותי ציוד המרת קבצים משוכלל ביותר לצורך השבחת איכות הסאונד.

 

להזמנת תמלול באנגלית, להתייעצות בנושא או בכל דבר הקשור לשירותי תמלול שיחות

אני מזמין אותך להתקשר אלי 03-7514035

© כל הזכויות שמורות ל-ניר סלע - שירותי הקלטה ותמלול
דילוג לתוכן