תמלול ראיונות והרצאות

תמלול הרצאות… תמלול ראיונות… צריך רק להקליט, השאר עלי

תמלול הרצאות וראיונות הפך בשנים האחרונות לעניין שבשיגרה. יותר לא צריך לשבת עם לפ-טופ ולהקליד במשך ההרצאה כולה את דברי המרצה. זה גם מעייף, במקרים רבים מפספסים משפטי מפתח, ובעיקר, הריכוז בעבודת ההקלדה פוגם משמעותית ביכולת ההקשבה וקליטת החומר. אין פלא שסטודנטים רבים מעדיפים להקליט את מערך השיעור ולהעביר אותו לתמלול לצורך חזרה על החומר ותיעוד כתוב מדוייק. נכונים הדברים גם לגביי תמלול ראיונות. בין אם זה ראיון עבודה, ראיון לצורך הגשת עבודה, שיחת שימוע…ביצוע תמליל בסוף התהליך מאפשר לך להעניק 100% קשב וריכוז בזמן הריאיון. מאחר ובראיון או הרצאה אין מקום ל"שידור חוזר", ומכיוון שמדובר בתכנים שחשובים לך, בוודאי גם חשוב לך לבחור בתמלילן מקצועי ומשופשף היטב שמביא איתו:

ניסיון עשיר – עם ותק של מעל 25 שנות עבודת בתחום שירותי התמלול, כולל תמלול הרצאות ברמה גבוהה, אפשר לומר שהתנסיתי כבר בכל. יתרון זה פועל לטובתך במיוחד כשמדובר בתוצאה איכותית, מדוייקת ומוקפדת.

כל שירותי התמלול – מעבר לתמלול ראיונות או תמלול הרצאות, בנוסף אני מציע את כל קשת שירותי התמלול שכוללת: תמלול שיחות, תמלול משפטי, תמלול קבצים, תמלול הקלטות ועוד. בנוסף, אני מציע לך שירותי תרגום לאנגלית ומאנגלית (ברמת שפת אם). זהו שירות מבוקש מאד במסדרונות האקדמיה והעסקים.

גם באנגלית – שירותי תמלול ראיונות ותמלול הרצאות באנגלית צובר תאוצה ככל שהעולם נהיה גלובלי יותר ודיגיטלי. לא רק עסקים, תקשורת, קניות אינטרנטיות, שירותי תיירות מתבצעים בשפה האנגלית, גם הרצאות וראיונות. כאן אני נכנס לתמונה עם שירותי תמלול באנגלית ברמת שפת אם.

כולל המרת קבצים – גם אם הקלטת את ההרצאה או את הריאיון במדיה פשוטה, גם אם יש רעשי רקע שפוגמים באיכות ההקלטה, אני מחזיק ברשותי ציוד המרת קבצים משוכלל ביותר לצורך השבחת איכות הסאונד המאפשר תמלול הרצאות ברמה ואיכות הגבוהים ביותר.

 

להזמנת תמלול ראיונות, להתייעצות בנושא תמלול הרצאות או בכל דבר הקשור לשירותי תמלול

אני מזמין אותך להתקשר אלי 03-7514035

© כל הזכויות שמורות ל-ניר סלע - שירותי הקלטה ותמלול
דילוג לתוכן