תמלול משפטי

תמלול לבית משפט – כאן לרמת הדיוק יש השפעה ישירה על תוצאות המשפט

תמלול משפטי דורש את איכות הביצוע ורמת הדיוק הגבוהות ביותר. פסיק מיותר, אות שנוספה בטעות לתמליל, זיהוי לא נכון של מילה או הברה, כל אלה יכולות להיות עילה לפסילת התמליל כראיה ולהפוך את הכרעת הדין. אז מה חשוב לדעת על תמלול הקלטות לבית משפט?

כשמדובר בתמלול לבית משפט יש עוד כמה דגשים, מעבר למקצועיותו של המתמלל, שחשוב מאד להקפיד כשבאים לבחור מתמלל:

מעל ל – 25 שנות ניסיון – כשבית המשפט בוחן את התמליל הוא בודק גם את ניסיונו של המתמלל. ככל שניסיונו בתמלול הקלטות לבית משפט רב יותר כך תוצרתו נתפסת כאמינה יותר, עובדה המקשה על מי מהצדדים לנסות ולפסול את התמליל.

הגשת תצהיר – בניגוד לשירותי תמלול 'רגילים', בתמלול משפטי צריך גם לדעת כיצד נכון להגיש את התמליל לבית המשפט כולל תצהיר חתום ובו כל הפרטים: איך בוצע התמלול, היכן, מתי, מאיזה מדיה, סוג קובץ…ועוד פרטים רבים על תמלול הקלטות לבית משפט. טעות בתצהיר, אפילו טכנית, יכולה לפסול אותו.

עדות מומחה – אני מופיע בבית המשפט כעד מומחה לענייני תמלול בכלל ותמלול משפטי בפרט. זהו יתרון שפועל לטובתך שכן התמליל שלך בוצע ע"י מי שנחשב בעיני בית המשפט כ"מומחה".

ויש עוד כמה יתרונות שאני מביא איתי לצורך ביצוע שירותי תמלול מוקפדים ואיכותיים:

אל היתרונות שמניתי לצורך ביצוע תמלול לבית משפט יש עוד כמה שמשלימים את התמונה ומביאים לביצוע תמליל מדוייק ואיכותי ביותר ובהם:
שירותי הקלטה אני מספק גם שירותי הקלטה באמצעות הציוד המתקדם והאיכותי ביותר שמפיק איכות סאונד גבוהה. למרכיב זה יש חשיבות לצורך ביצוע תמלול לבית משפט מוקפד ומדוייק.
ביצוע תמלול באנגליתמהיכרותי את התחום מעל ל-25 שנים יש מעט מאוד מתמללים שמסוגלים לבצע תמלול שיחות וידאו באנגלית ברמה של שפת אם. צריך לזכור, במקרים רבים ובמיוחד בעסקים התקשורת נעשית בשפה האנגלית מה שמחייב ביצוע תמליל בשפה זרה.
המרת קבצי קולברשותי ציוד מתקדם ביותר לצורך המרת קבצים והשבחת איכות הסאונד מכל סוג מדיה למדיה דיגיטלית כולל המרת סאונד מטייפ סלילים ישן, קלטות וידאו ועוד. יתרון זה מביא להשבחת הקובץ שיש לתמלל ולתוצאה מדוייקת להפליא.

להזמנת שירותי תמלול משפטי, להתייעצות בנושא או בכל דבר הקשור לשירותי תמלול

אני מזמין אותך להתקשר אלי 03-7514035

 

© כל הזכויות שמורות ל-ניר סלע - שירותי הקלטה ותמלול
דילוג לתוכן