הקלטות

שירותי הקלטה ותמלול, עדיף שמקצוען יעשה בשבילך את העבודה

 

שירותי הקלטה ותמלול נדרשים בשני ערוצים עיקריים. אחד – ע"י עורכי דין וחוקרים פרטיים לצורך הצגת הוכחה או ראיה בבית משפט.

השני – בתחום העסקי – הקלטת ישיבות, מפגשים עסקיים, דיוני ועדות, כנסים, בוררויות, שיחות שימוע ועוד. להקלטות אלה יש משקל כבד וחשיבות עצומה למזמין השירות, ומכאן הדגש הרב שאני מקדיש לשימוש בציוד הקלטה מתקדם ומשוכלל, למקצועיות המקליט ולדיוק והקפדה על כל פרט בעת ביצוע התמלול.

דרישות בסיס אלה מקבלות כפל משמעות כאשר מדובר בהקלטה ותמלול בתחום המשפטי.

טעות אחת קטנה והראיה החותכת שהתמליל היה אמור לספק עלולה להיפסל ולהפוך את תוצאה המשפט.

כאמור, אלו הן דרישות בסיס אליהן מתווסף 'ארגז כלי עבודה' ו'סל שירותים' משלימים רחב שמבטיחים לך כמה וכמה יתרונות חשובים במיוחד:

הקלטה כפולה – לדיון, פגישה, שימוע וכדומה אין "שידור חוזר". מה שלא הוקלט, אבוד! לא אצלי. אני מגיע לכל הקלטה עם ציוד גיבוי לצורך ביצוע הקלטה כפולה. וזה רק אחד מאמצעי ההגנה שאני נוקט למניעת 'כשל הקלטה'.

ניסיון עשיר – אני מספק שירותי הקלטה ותמלול מעל ל-25 שנים. לקילומטרז' העצום הזה יש משמעות אדירה במיוחד כשמדובר בנושא כל כך רגיש, חשוב ומשמעותי למזמין השירות.

עד מומחה – את שירותי ההקלטה משלימים בדרך כלל גם שירותי תמלול. תמליל מקבל משנה כוח בבית המשפט כאשר מי שביצע אותו מוכר בבתי המשפט כמקצוען ובמיוחד כשמדובר במתמלל שמוזמן כעד מומחה לשירותים אלה.

תרגום מקצועי – אל השירותים המשלימים את ביצוע ההקלטה מצטרפים גם שירותי תרגום. תרגום מאנגלית לעברית תרגום עברי אנגלי… המבוצעים ע"י מתרגם שנושא התוכן המתורגם הוא גם עיסוקו, הכל ברמת שפת אם, שליטה מלאה בניבים השונים ומטבעות לשון תוך ביצוע מדוייק, איכותי ומוקפד כולל הגהה כפולה.

תמלול בשפה זרה – לא פעם נוחתות על שולחני הקלטות בשפה זרה (אחרי פגישה עסקית עם משקיעים מחו"ל, חוזה באנגלית..) ואשר נדרש לבצע להם תמלול ורק אח"כ תרגום. כאן, בכתובת אחת, ניתנים לך גם שירותי הקלטות במידת הצורך, גם תמלול ההקלטות וגם תרגום התמליל. הכל תחת קורת גג אחת.

המרת קבצים ותמלול – כאמור, הקלטת שיחות יכולה להתבצע בערוצי מדיה שונים, מה גם שלעיתים אני מקבל לתמלול הקלטה שלא אני ביצעתי. ברוב המוחלט של המקרים מתעוררת בעיית איכות הסאונד במיוחד כשהשיחות מוקלטות בתנאי סביבה רועשת. כך או אחרת, ברשותי ציוד משוכלל ומתקדם לצורך המרת קבצים והשבחת איכות הקול שמאפשרים גם ביצוע תמלול מדוייק ואיכותי.

 

להזמנת שירותי הקלטות ותמלול, להתייעצות בנושא ובכל ענין
וצורך הקשור לשירותי תרגום אני מזמין אותך להתקשר אלי 03-7514035

© כל הזכויות שמורות ל-ניר סלע - שירותי הקלטה ותמלול
דילוג לתוכן