אודות

תמלול, תרגום, הקלטות, מעבדת קול.. נעים להכיר, ניר סלע!

שלום לך,
ותודה שנכנסת לדף על אודות. שמי ניר סלע, ועיקר עיסוקי (חוץ ממוסיקה בשביל הנפש) הוא לספק לך מכלול שירותים משיקים ומשלימים זה את זה ובהם: שירותי תמלול, תרגום, הקלטות ומעבדת קול. מיד אסביר מדוע הצירוף של ארבעת שירותים אלה כל כך נחוץ וחשוב, במיוחד לך כמזמין העבודה, אבל קודם כמה מילים על הרקע ממנו צמח והתפתח העסק שבבעלותי שסיסמתו היא "הכל על הקול":

אולפני חברת SSR הבריטית
נקודת ההתחלה בציר הזמן שנפרס על פני 25 השנים האחרונות נמצאת בעיר מנצ'סטר אנגליה שם למדתי את המקצוע הכל כך מיוחד – טכנאי סאונד. את ההתמחות בהקלטות ועריכת סאונד רכשתי באולפני חברת SSR הבריטית School of Sound Recording  –  בהם גדולי אמני המוזיקה בעולם הקליטו את אלבומיהם.

מאנגליה לישראל בטיסה ישירה
הקילומטרז' הארוך שצברתי בהקלטת ועריכת סאונד באולפני SSR סללה את דרכי להקים את "ניר סלע-שירותי הקלטה ותמלול", אבל, באופן שונה מהמקובל. לא רק שירותי תמלול או 'רק' שירותי תרגום אלא כל מכלול השירותים המשלימים כדי לספק ללקוחותי תחת קורת גג אחת את כל הדרוש להם. כלומר: תמלול, תרגום, שירותי הקלטות ומעבדת קול משוכללת (שכל הזמן מתחדשת ברמת איכות הציוד) לצורך המרת קבצי אודיו והשבחת איכות סאונד החשובה כל כך לביצוע תמלול מוקפד ומדוייק. הנה:

תמלול באשר הוא – תמלול שיחות, ישיבות, פגישות עסקים, ראיונות, תמלול  קבצים – כל אלה דורשים מהתמלילן סבלנות אין קץ, מסירות, בקרת איכות מחמירה ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר. במיוחד נכונים הדברים כשמדובר בתמלול משפטי, שם, טעות קטנה, אות שנשמטה, הבנה שגויה של מטבע לשון שנאמרה יכולים לפסול את התמליל כראיה ולהפוך את תוצאת המשפט. מה שמחזק את איכות התמלילים שאני מבצע היא העובדה שאני מוזמן לבתי המשפט כ"עד מומחה…
לתוכן המלא…
מאז לימודי באנגליה והשהות הארוכה שגורה בפי אנגלית מעולה. אבל, זהו תנאי בסיסי לכל מי שמעוניין להעניק שירותי תרגום מאנגלית לעברית או הפוך, תרגום מעברית לאנגלית. בנוסף, כדי לספק לך את המענה המושלם בכל סוג של עבודת תרגום נדרשת,  המתרגם צריך להגיע מעולם התוכן בו עוסק החומר לתרגום: טכני, משפטי, שיווקי, אקדמי… וזה כולל את הכרת הניבים השונים (ובאנגלית יש הרבה כאלה), מטבעות הלשון השגורות בשפת המקור ואת המונחים המקצועיים.
לתוכן המלא…
מהיכרותי  את הענף בו אני פועל אין תמלילנים ומתרגמים שהם גם טכנאי סאונד מנוסים ואשר יכולים להציע לך בנוסף שירותי הקלטה. דיון בבית משפט, דיוני ועדות, מפגשי אנשי עסקים, ראיונות, שיחות שימוע, הרצאות… כל אלה ועוד נמנים על קשת ההקלטות שאני מבצע. ולא סתם הקלטה בטייפ נייד או בסלולרי אלא ציוד איכותי ומשוכלל ביותר שמספק הקלטה צלולה וברורה. וכדי להיות בצד הבטוח, אני מגיע לכל הקלטה עם ציוד כפול ומבצע הקלטה כפולה. כי פה אין מקום לתקלות…
לתוכן המלא…
להבנתי המקצועית ובהסתמך על 25 שנות הניסיון שצברתי בענף, מעבדת קול משוכללת היא כלי חיוני לעבודת התמלול, תרגום ושירותי הקלטה. ויש לכך סיבות רבות ובראשן: במקרים רבים אני נדרש לתמלל הקלטות שלא אני ביצעתי באיכות סאונד גרועה. מאחר ובתמלול, ובמיוחד בתמלול משפטי בו לכל הברה יש חשיבות.
כאמור, מעבדת קול משוכללת יש, מפעיל אותה טכנאי סאונד מומחה אז אפשרותך להזמין גם שירותי המרת קבצי סאונד מכל מדיה לכל מדיה.
לתוכן המלא…

 

 

© כל הזכויות שמורות ל-ניר סלע - שירותי הקלטה ותמלול
דילוג לתוכן