תמלול – שאלות ותשובות

האם אתם מוכרים ע"י בית משפט?
בוודאי, מזה 25 שנים שאנו מספקים שירותי הקלטות ותמלול בדיונים שונים בבתי המשפט בארץ וגם בבוררויות. התמלילים המתקבלים מאתנו לאחר הגהה קפדנית מוכרים ע"י שופטים, בוררים ועורכי דין כאחד ונחשבים אמינים, מקצועיים ואיכותיים. לתמליל יצורף תצהיר חתום ומאושר.
איך מתבצע תהליך העבודה?
לאחר שליחת קובץ ההקלטה על ידך אנו נתקשר אליך על מנת לשמוע ממך בקצרה פרטים בנושא ונשאל שאלות מקצועיות, קצרות ורלוונטיות. לאחר שמיעת ההקלטה תועבר אליך הזמנת עבודה הכוללת פרטים כפי שנמסרו לנו ממך והצעת מחיר.
עם חתימתך על גבי הזמנת העבודה יבוצע התמלול.
כמה עמודים יצאו לי?
בין דקה לדקה וחצי התקבל עמוד מודפס.
בהקלטה ישנן דקות שהשיחה איננה רלוונטית, מהי התייחסותכם לזה?
צריך לתמלל הכל על מנת שלא יהיה פתחון פה שההקלטה לא תומללה כראוי ושהדברים שנשמעו מתוכה יצאו מהקשרם או נשמטו ואינם מופיעים בתמליל. אך ישנם מקרים יוצאים מן הכלל שבאמת נשמעת שיחה שאיננה רלוונטית לנושא ומכיוון שאנו רוצים לחסוך ממך עלויות מיותרות ולבית משפט לבזבז את זמנו יש לנו פתרונות לכך.
איך תדעו לזהות מי מדבר כשיהיו מס' דוברים?
לכל אדם גוון קול משלו. כל השאר זה הניסיון המקצועי שאנו מביאים איתנו.
מהי מהירות התגובה לקבלת תמליל?
כשההקלטה קצרה ובאיכות שמע טובה אנו ערוכים לבצע תמלול מהיום להיום ומהיום למחר, כל זה תלוי מתי נתקבלה אצלנו ההקלטה, אורך השיחה המוקלטת, איכות ההקלטה, אופי השיחה (האם היא רגועה או סוערת), מספר הדוברים ועוד.
הייתה חברת שתמללה לי את ההקלטה אך העו"ד שלי לא רוצה להגיש אותה היות וחסרות הרבה מילים שנשמעות בהקלטה ויש טעויות כתיב. האם אני יכול להביא לכם את תמליל ההקלטה לצורך השלמה ותיקונים?
אם יש לך קובץ word של התמליל בוודאי. אך אנו נעבור מחדש על כל ההקלטה למול התמליל שנערך על ידי החברה, נתקן ונשלים ולאחר הגהה קפדנית יועבר אליך התמליל כשהוא בפורמט שלנו. אם אין לך קובץ word נתמלל הכול מהתחלה.
ביצעתי בעצמי את התמלול האם אני יכול להגיש אותו בבית משפט?
לא. רק חברת תמלול מקצועית וניטרלית יודעת מה הן דרישות בית משפט, למה צריך להתייחס בהקלטה ואיך תמליל אמור להיות מוגש. מצד שני אנו מבינים את נושא החיסכון בעלויות. הצעתנו לך, לא לתמלל בעצמך ולבזבז זמנך לריק על תמליל שבסוף לא יתקבל ע"י בית המשפט ו/או בורר.
קיבלתי מכם את התמליל, קראתי, אך יש לי תיקונים. מה עושים?
זאת זכותך המלאה לבדוק וזה הדבר הנכון לעשות לפני הגשת התמליל. הסבר מקצועי ומדויק יימסר על ידנו.
נתבקשתם למסור עדות בבית משפט לגבי עבודת התמלול שבצעתם. מה הפרוצדורה?
אך ורק באמצעות הזמנה מבית משפט. אציין שמסירת עדות הינה בתשלום ללא קשר לעבודת התמלול.

יש לך שאלות נוספות?
מספר הטלפון הרי מופיע למעלה

© כל הזכויות שמורות ל-ניר סלע - שירותי הקלטה ותמלול
דילוג לתוכן