מעבדת קול

מעבדת קול להמרת קבצים מכל מדיה לכל מדיה ולהשבחת איכות קול 

 

מעבדת קול? המרת קבצים? אני עוסק בתמלול ותרגום אז מה לי ולמעבדת קול? שאלה טובה והתשובה הגיונית ופשוטה. לא פעם איכות הסאונד של הקלטות לצורך תמלול מגיעות לשולחני באיכות סאונד גרועה. מאחר ובתמלול לכל פסיק קטן או אות שיצאה לחלל האוויר יש חשיבות, מכאן נולד הצורך להצטייד במעבדת קול איכותית ומתקדמת. נו, ואם כבר יש את הציוד המשוכלל והרגיש ביותר אז למה שלא אציע לך גם שירותי המרת קבצים?
זה יכול להיות:
טייפ סלילים ישן שמצאת בבוידעם
קלטות טייפ קטנות
קבצי אודיו במכשירי MP
 תקליטורים

המרת קבצי אודיו נדרשת לשתי מטרות עיקריות:
באחד –  לצרכים פרטיים כמו קשר סנטימנטלי, חומרים ישנים וטובים שרק המרתם למדיה דיגיטלית תוך כדי השבחת הסאונד תעניק להם "חיים חדשים", שימור זיכרונם של אלה שכבר אינם אבל קולם צרוב על מדיה אנלוגית ישנה, אירועים גדולים מההיסטוריה של המדינה, חומרי ארכיון שנתגלו במפתיע ועוד.
בשני – הקלטות של חומרים שמיועדים לתמלול או לתמלול ותרגום. הצורך להכניס חומרים אלה למעבדת סאונד לשם המרתם למדיה דיגיטלית והשבחת איכות הקול נובע לאור העובדה שכאן יש חשיבות עליונה לכל מילה שהוקלטה, לכל רחש וצליל. במיוחד אם מדובר בתמלול משפטי.

את איכות הציוד משלים הניסיון העשיר
המקצוע הראשון בו התמחיתי, ואשר ממנו נולדו שירותי התמלול והתרגום, הוא טכנאי סאונד. מקצוע שלמדתי באנגליה באולפני SSR הידועים בעיר מנצ'סטר. מאז, אני מגיע עם רקורד של 25 שנים בתחום, וניסיון עשיר במיוחד בהמרת קבצי אודיו, ביצוע הקלטות, השבחת איכות סאונד תוך הקפדה על התחדשות מתמדת של ציוד ההקלטה והמרת הקבצים ONLY THE BEST.

להזמנת שירותי מעבדת קול והמרת קבצי אודיו

מכל מדיה לכל מדיה אני מזמין אותך להתקשר אלי 03-7514035 

© כל הזכויות שמורות ל-ניר סלע - שירותי הקלטה ותמלול
דילוג לתוכן